Jak wyróżnić placówkę rehabilitacji? Jak zrealizować badania naukowe? Doradztwo w zakresie inwestycji w nowoczesne urządzenia stosowane w fizjoterapii i badaniach naukowych

Wspieramy klientów w podejmowaniu efektywnych decyzji zakupowych z zakresu doboru nowoczesnego sprzętu do rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, geriatrycznej i pediatrycznej. Edukujemy z zakresu nowoczesnego sprzętu do diagnostyki oraz pomagamy w jego doborze w taki sposób, aby łatwo zaplanować i zrealizować badania naukowe na uczelni.  Zawsze mając na uwadze aktualne trendy, wiedzę i doświadczenie nasze oraz kadry naukowej naszych klientów.

Rynek nowoczesnych urządzeń rehabilitacyjnych jest bardzo duży i rośnie z roku na rok. Wiemy jak wiele sprzętów rehabilitacyjnych pojawia się w każdym sezonie i jak ciężko jest je ze sobą porównać, korzystając tylko z ulotek handlowych lub rozmawiając z handlowcem, który nigdy nie mówi Ci prawdy. Dodatkowo, często proponowana oferta sprzętowa,  budowana jest nie na podstawie potrzeb klienta, ale przez pryzmat tego, co łącznie posiada w ofercie dana firma. To sprawia, że często zakupione urządzenia rehabilitacyjne są źle dobrane, co w skrajnych przypadkach sprawia, że nowoczesny sprzęt do rehabilitacji jest nieużywany i nie pomaga w pozyskiwaniu nowych pacjentów, a inwestycja w niego nigdy się nie zwraca. 
Często po przeprowadzeniu rozmowy na temat takiej inwestycji z klientem okazywało się, że sprzęt po prostu nie został odpowiednio dobrany do jego potrzeb. Co ciekawe, najczęściej nie dotyczyło to głównego, najdroższego rozwiązania, które najprawdopodobniej przesądziło o wyborze głównego dostawcy, tylko pozostałych urządzeń do rehabilitacji, które wraz z nim zostały dostarczone. Często właśnie do wyboru tych pozostałych systemów rehabilitacyjnych nie przykłada się wystarczającej wagi i w konsekwencji nie są one odpowiednio wykorzystywane, dając po czasie poczucie, że są niepotrzebne.

Umiejętne uzupełnienie głównego systemu o pozostałe urządzenia rehabilitacyjne tak, żeby cała koncepcja rehabilitacji i stworzona usługa miały sens jest jednym z najtrudniejszych etapów inwestycji i łatwo jest tutaj popełnić bardzo kosztowny błąd. Każdy innowacyjny sprzęt do rehabilitacji potrafi być efektywny, o ile na etapie koncepcji został wybrany z myślą o potrzebach ośrodka rehabilitacji, a na etapie wdrożenia fizjoterapeuci zostali bardzo dobrze przeszkoleni przez specjalistów z ogromnym naciskiem nie tylko na obsługę urządzenia, ale na to jak z niego korzystać, żeby pacjenci chcieli na nim pracować.  

W tym celu zbudowaliśmy specjalny proces, który pozwala klientowi uniknąć narzucenia wizji jednej firmy czy też producenta urządzeń do rehabilitacji.

Nasza usługa doradztwa w zakresie inwestycji w nowoczesne urządzenia stosowane w fizjoterapii dostosowana jest indywidualnie do potrzeb klienta, natomiast najczęściej składa się z poniższych elementów:

Analiza oczekiwań klienta i jego wizji rozwoju swojego Centrum Fizjoterapii (np. nowoczesne Centrum Fizjoterapii, wyróżnik na rynku wojewódzkim lub ogólnopolskim, nowa wizytówka ośrodka rehabilitacji, nowoczesna rehabilitacja neurologiczna, nowoczesna fizjoterapia dzieci, innowacyjna rehabilitacja ortopedyczna, onkologiczna, geriatryczna lub inna)

Analiza otoczenia biznesowego klienta, w tym jego konkurencji;

Przygotowanie wymagań biznesowych do inwestycji w nowoczesny sprzęt do rehabilitacji;

Zbudowanie oferty w oparciu o funkcjonalności;

Pomoc w przeprowadzeniu wdrożenia sprzętu;

Pomoc w wyszkoleniu zespołu fizjoterapeutycznego;

Wsparcie przy tworzeniu oferty usługi rehabilitacji z wykorzystaniem nowoczesnych systemów rehabilitacyjnych.

Chcesz wyróżnić placówkę rehabilitacji? Szukasz skutecznego rozwiązania, które pomoże rozwinąć Twój biznes rehabilitacyjny?

Skonsultuj z nami bezpłatnie dobór sprzętu, o którym myślisz. Wspólnie zastanowimy się czy wziąłeś pod uwagę wszystkie wady i zalety danych rozwiązań.  

Zobacz inne materiały, które mogą Cię zainteresować:

previous arrow
next arrow

Zobacz inne materiały, które mogą Cię zainteresować: