Finansowanie nowoczesnego sprzętu do rehabilitacji i diagnostyki. Jak napisać wniosek na zakup sprzętu do diagnostyki i rehabilitacji?

Wspieramy klientów w pozyskiwaniu środków na inwestycje w nowoczesny sprzęt do rehabilitacji i diagnostyki. Doradzamy w zakresie wyboru najkorzystniejszej ścieżki finansowania, pomagamy napisać wkład merytoryczny do wniosku lub przejmujemy całą procedurę pisania wniosku i w zależności od potrzeb klienta – przejmujemy wszystkie związane z tym obowiązki.

W naszej pracy często spotykamy się z pytaniem o dotyczącym sposobów pozyskania zewnętrznego finansowania nowoczesnego sprzętu do rehabilitacji. Możliwości na rynku jest wiele i pojawiają się cyklicznie natomiast z naszych obserwacji wynika, że to nie samo znalezienie dofinansowania sprawia trudność klientom. Relatywnie proste zdaje się być także znalezienie potencjalnej firmy, która mogłaby napisać dokumentację aplikacyjną. Największym wyzwaniem jest opracowanie jej w zakresie merytorycznym, począwszy od zbudowania koncepcji, opisania zasobów ludzkich do konkretnych zadań, po uzasadnienie innowacyjności wniosku.

O ile większość firm pomagających pozyskać dofinansowanie bezbłędnie przeprowadzi przez samą aplikację, wskaże gdzie i jakie dokumenty złożyć, o tyle problem pojawia się wtedy, gdy na początku takiej współpracy nie zostanie jednoznacznie określone, kto będzie odpowiadał za część merytoryczną wniosku. Z zasady jest to po stronie klienta, ponieważ rzadko kiedy zdarza się, aby firma specjalizująca się w aplikowaniu o fundusze posiadała także ekspertów z każdej możliwej branży. 

Właśnie dlatego wspieramy klientów w pozyskiwaniu środków na inwestycje w nowoczesny sprzęt stosowany w fizjoterapii i badaniach naukowych. Doradzamy w zakresie wyboru najkorzystniejszej ścieżki finansowania. Przeprowadzamy klienta przez skomplikowaną procedurę pisania wniosku i w zależności od jego potrzeb – przejmujemy wszystkie związane z tym obowiązki od A do Z lub zajmujemy się najtrudniejszym elementem wniosku, czyli wkładem merytorycznym. Wkład merytoryczny to meritum wniosku – część, która najbardziej zwiększa szanse na pozyskanie środków na wymarzoną inwestycję i rozwój biznesu medycznego. 
Wiemy, że pisanie takiej aplikacji jest trudne i wymaga oderwania od bieżącej pracy w swojej działalności, dlatego opracowaliśmy proces, który pomaga klientom stworzyć wartościową dokumentację w zakresie merytorycznym.

W tym celu wprowadziliśmy możliwość wstępnego spotkania online, po którym klient będzie mógł obiektywnie ocenić czy i w jakim zakresie aplikować na dane dofinansowanie.

Podczas takiego spotkania online omawiamy:

Oczekiwania i cele klienta związane z finansowaniem inwestycji;

Zasoby jakie może oddelegować do współpracy przy tworzeniu dokumentacji aplikacyjnej wniosku;

Horyzont czasowy związany z realizacją inwestycji;

Opłacalność korzystania z wybranej formy finansowania – po zestawieniu nakładów potrzebnych do pozyskania funduszy, uzyskanego poziomu wsparcia oraz obowiązków związanych z rozliczeniem pozyskanego wsparcia.

Szukasz sposobu na sfinansowanie projektu w nowoczesny sprzęt do rehabilitacji, który rozwinie Twój biznes?

Bezpłatna konsultacja powstała, abyś mógł sprawdzić czy jesteśmy w stanie doradzić Ci odpowiednią ścieżkę inwestycyjną.

Zobacz inne materiały, które mogą Cię zainteresować:

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić: