Doradztwo rekrutacyjne personelu fizjoterapeutycznego

Jako zespół z doświadczeniem klinicznym, pomagamy klientom w pozyskaniu odpowiednich fizjoterapeutów. Nasze wsparcie obejmuje zarówno określenie kompetencji, jak i wyszkolenie pracowników.

Wdrożenie nowej technologii w placówce medycznej wiąże się często z potrzebą przeszkolenia obecnie już pracującego personelu lub rekrutacją dodatkowej kadry medycznej. W toku pracy z naszymi klientami zrozumieliśmy, że tak jak każdy pacjent jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, tak również każdy fizjoterapeuta posiada swoje unikalne kompetencje i dobrze w toku rekrutacji zwrócić uwagę, czy posiadane przez potencjalnych kandydatów umiejętności są odpowiednie dla stanowiska, na które rekrutujemy.Dobre dopasowanie kandydata do stanowiska zwiększa zarówno jego efektywność, jak i satysfakcję z wykonywanej pracy. Wiemy, że kandydatów trudno ocenić zwłaszcza w zakresie nowoczesnych technologii, ponieważ na rynku nie ma wielu osób z takim doświadczeniem. 

W tym celu wprowadziliśmy do naszej oferty usługą doradztwa rekrutacyjnego. W oparciu o wszystkie potrzeby placówki pomagamy zbudować zarówno odpowiedni opis stanowiska, jak i przeprowadzić analizę kompetencji potencjalnych kandydatów w odniesieniu do wymagań stanowiska. Pozwoli to zwiększyć skuteczność rekrutacji dla ośrodka, a kandydatowi znaleźć pracę, która będzie dla niego satysfakcjonująca na każdej płaszczyźnie. 

Chcesz powiększyć zespół? Nie wiesz, którego fizjoterapeutę wybrać z wielu podobnych kandydatów?

Zamów bezpłatną konsultację i sprawdź, czy możemy Ci pomóc wybrać pracownika dopasowanego do Twoich potrzeb.

Zobacz inne materiały, które mogą Cię zainteresować:

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić: