Jak opanować nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny – doradztwo i rekrutacja fizjoterapeutów, aby skutecznie wykorzystywać nowoczesne technologie rehabilitacyjne

Jako zespół z doświadczeniem klinicznym, który przez lata wykorzystywał w praktyce nowoczesne technologie rehabilitacyjne i urządzenia do rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, kardiologicznej, geriatrycznej, onkologicznej i rehabilitacji sportowców, wiemy jakie kompetencje są kluczowe, żeby rekrutacja fizjoterapeuty okazała się sukcesem. Nasze podpowiedzi mogą pomóc wybrać fizjoterapeutę, który sprosta Twoim oczekiwaniom  i unikniesz problemu kolejnej nieudanej rekrutacji. 

Wdrożenie nowej technologii rehabilitacyjnej w placówce medycznej wiąże się często z potrzebą przeszkolenia obecnie już pracującego personelu fizjoterapeutycznego lub rekrutacją dodatkowej kadry medycznej do pracy z nowoczesnymi systemami stosowanymi w fizjoterapii. W toku pracy z mniejszymi i większymi ośrodkami rehabilitacji komercyjnej zrozumieliśmy, że tak jak każdy pacjent jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, tak również każdy fizjoterapeuta posiada swoje unikalne kompetencje i dobrze w toku rekrutacji zwrócić uwagę, czy posiadane przez potencjalnych kandydatów umiejętności są odpowiednie dla stanowiska, na które rekrutujemy.Dobre dopasowanie fizjoterapeuty do stanowiska zwiększa zarówno jego efektywność, jak i satysfakcję z wykonywanej pracy. Wiemy, że fizjoterapeutów trudno ocenić zwłaszcza w zakresie nowoczesnych technologii stosowanych w fizjoterapii, ponieważ na rynku nie ma wielu osób z takim doświadczeniem. 

W tym celu wprowadziliśmy doradztwo w rekrutacji fizjoterapeutów do pracy z nowoczesnym sprzętem rehabilitacyjnym, aby skuteczniej wykorzystywać nowoczesne technologie rehabilitacyjne. W oparciu o wszystkie potrzeby placówki pomagamy zbudować zarówno odpowiedni opis stanowiska, jak i przeprowadzić analizę kompetencji fizjoterapeutów w odniesieniu do wymagań stanowiska. Pozwoli to zwiększyć skuteczność rekrutacji dla ośrodka, a fizjoterapeucie znaleźć pracę, która będzie dla niego satysfakcjonująca na każdej płaszczyźnie. 

Chcesz przeprowadzić skuteczną rekrutację fizjoterapeuty? Nie wiesz, którego fizjoterapeutę wybrać z wielu podobnych kandydatów?

Zamów bezpłatną konsultację i sprawdź, czy możemy Ci pomóc wybrać fizjoterapeutę dopasowanego do Twoich potrzeb.

Zobacz inne materiały, które mogą Cię zainteresować:

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić: