O nas

Skyfi to zespół fizjoterapeutów i inżynierów, który przez lata realizował projekty z różnych dziedzin fizjoterapii i badań naukowych na uczelniach wyższych oraz w ośrodkach rehabilitacji komercyjnej i publicznej.

Łączymy  doradztwo, nowoczesny sprzęt stosowany w fizjoterapii, technologie rehabilitacyjne i diagnostyczne oraz marketing w sprawnie działający biznes rehabilitacyjny.

Zespół posiada różne kompetencje, dlatego świetnie się uzupełniamy by razem dać największą wartość kadrze badawczej na uczelniach wyższych oraz właścicielom i kadrze zarządzającej w komercyjnych placówkach fizjoterapii.
Skyfi-Onas-doradztwo

W czym możemy Ci pomóc?

Skyfi posiada dwa obszary działalności. Pierwszym z nich są usługi doradcze dla komercyjnych ośrodków rehabilitacji w celu optymalizacji ich działania i pomocy w dalszym rozwoju. Drugim dystrybucja nowoczesnych urządzeń i systemów rehabilitacyjnych i diagnostycznych do prowadzenia badań naukowych na uczelniach wyższych oraz rehabilitacji neurologicznej, pediatrycznej, ortopedycznej, geriatrycznej i sportowców w publicznych i prywatnych Centrach Fizjoterapii i Domach Seniora. Zakres naszej pomocy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta tak, aby wyróżniać Cię z tłumu komercyjnych ośrodków fizjoterapii lub być planem B na niepewną przyszłość i uzależnienie od NFZ w postaci ryzykownej rehabilitacji kontraktowej na NFZ. 


Kto prowadzi doradztwo dla prywatnych ośrodków rehabilitacji i uczelni wyższych?

Skyfi to zespół fizjoterapeutów i inżynierów, którzy od lat doradzają kadrze badawczej na uczelniach wyższych oraz właścicielom i kadrze zarządzającej w komercyjnych placówkach fizjoterapii. Osoby prowadzące projekt dobieramy na bazie doświadczenia i znajomości specyfiki obszaru rehabilitacji lub planowanych badań naukowych klienta, po wstępnej analizie jego potrzeb. W każdym projekcie łączymy wiedzę teoretyczną z szeroko pojętą praktyką, rozumiejąc jednocześnie, że niektóre obszary mogą wykraczać poza nasze specjalizację, stąd w razie potrzeby współpracujemy z ekspertami z różnych branż. Czy klient ma wpływ na usługę?

Tylko od klienta zależy, jak będzie wyglądać współpraca. W zależności od sytuacji zastanej w placówce rehabilitacji lub na uczelni klienta możemy odgrywać rolę doradcy, dostawcy nowoczesnego sprzętu diagnostycznego lub rehabilitacyjnego stosowanego w fizjoterapii lub firmy projektowej, która pomoże w napisaniu wkładu merytorycznego lub przeprowadzi cały proces pozyskania dofinansowania na zakup innowacyjnych technologii rehabilitacyjnych. Sposób współpracy zawsze jest ustalany po analizie, ponieważ na końcu danego projektu powinniśmy osiągnąć cel, który został postawiony na początku.


Czy doradztwo i sprzedaż nowoczesnych urządzeń i systemów diagnostycznych stosowanych w fizjoterapii można połączyć?

Zdecydowanie tak. Część klientów ma obawy, czy można obiektywnie doradzać i jednocześnie sprzedawać nowoczesne urządzenia rehabilitacyjne i diagnostyczne. W naszym modelu pracy skupiamy się przede wszystkim na celu, który planujesz osiągnąć. Jeżeli w trakcie badania potrzeb okaże się, że urządzenia, które posiadamy przybliżą Cię do jego realizacji, to oczywiście zaproponujemy Ci rozważenie ich w Twoim projekcie. Natomiast najważniejsze jest dla nas Twoje zaufanie. Wolimy nie sprzedać Ci sprzętu w momencie kiedy wiemy, że w niczym Ci nie pomoże, bo stawiamy na zaufanie i mocno wierzymy w to, że wrócisz do nas w przyszłości, gdy rzeczywiście będziemy w stanie Ci pomóc i wtedy zrealizujesz następną inwestycję u nas. 

+ 400

Szkoleń | Warsztatów | Prezentacji

+ 500

Klientów, z którymi współpracowaliśmy

+ 1500000

Kilometrów w podróży do klientów

Doświadczenie zespołu przed powstaniem Skyfi

Dlaczego Skyfi?

Przez wiele lat pracowaliśmy jako zespół. Zespół ludzi o różnych kompetencjach, doświadczeniu i totalnie różnych charakterach.  Zauważyliśmy, że tylko gdy pracowaliśmy jako zespół, nie grupa indywidualnych specjalistów, byliśmy w stanie dostarczyć klientom największą wartość, a oni w zamian obdarzali nas zaufaniem.

To właśnie zaufanie, jakim obdarzali nas właściciele, fizjoterapeuci i kadra zarządcza prywatnych placówek rehabilitacji, kadra badawcza na uczelniach wyższych oraz dyrektorzy, ordynatorzy i kierownicy publicznych szpitali, motywowało nas do prowadzenia setek prezentacji zarówno w Polsce, jak i na świecie. Z czasem dostrzegliśmy, że pewne rzeczy możemy zrealizować lepiej, szybciej, łatwiej i bezpieczniej dla klienta, mając pełną decyzyjność nad procesem zakupu i realizując obsługę klienta w taki sposób jak nikt inny w naszej branży rehabilitacji. 

Praca z fizjoterapeutami – ludźmi, którzy z miłości do rehabilitacji i pomagania pacjentom uczynili swój zawód oraz ich edukacja z zakresu nowoczesnych technologii wykorzystywanych w fizjoterapii i diagnostyce to nasza największa pasja. To jeden z powodów powstania Skyfi – pierwszej w Polsce firmie doradczo-szkoleniowo-dystrybucyjnej, w której realizujemy projekty jako doradcy i partnerzy klienta, a nie tylko dostawcy nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego i diagnostycznego. Wierzymy, że wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie we współpracy z prywatnymi i publicznymi placówkami rehabilitacji, wspólnie możemy stworzyć całkowicie nową jakość na rynku rehabilitacyjnym – zarówno w zakresie usług świadczonych przez klientów, jak i tego jak my ich obsługujemy.


Kup mniej nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego – zyskaj więcej efektów jego wdrożeniaNasze doświadczenie mierzone w latach i zrealizowanych projektach rehabilitacyjnych pozwoli Ci zminimalizować koszt inwestycji w nowoczesny sprzęt do rehabilitacji i diagnostyki przy uzyskaniu pożądanych efektów jego wdrożenia. 

Zminimalizuj ryzyko błędu nietrafionej inwestycji w nowoczesny sprzęt stosowany w fizjoterapiiDzięki doświadczeniu klinicznemu i wiedzy nie tylko z katalogów, wskażemy Ci bezpieczną ścieżkę rozwoju komercyjnej placówki rehabilitacji.


Wyróżnij się na rynku rehabilitacji spośród tłumu innych placówek rehabilitacyjnych


Nasza znajomość rynku rehabilitacji i innowacyjnych urządzeń stosowanych w fizjoterapii pozwoli na stworzenie skutecznej oferty i wyróżni Cię z tłumu innych placówek rehabilitacyjnych.


Zrealizuj większą inwestycję w nowoczesny sprzęt do rehabilitacji


Dzięki temu, że od lat tworzymy treści merytoryczne do wniosków i współpracujemy z firmami specjalizującymi się w pozyskiwaniu funduszy, ułatwimy Ci realizację większej inwestycji w nowoczesny sprzęt do rehabilitacji, przy zmniejszeniu wkładu własnego i obniżeniu ryzyka biznesowego.

Pozyskaj więcej pacjentów z wyjątkową usługą rehabilitacji neurologicznej, pediatrycznej lub ortopedycznej 


Rola doradcy podczas różnych projektów nowoczesnych Centrów Fizjoterapii, Domów Seniora i innych placówek rehabilitacji komercyjnej dała nam obraz tego, co działa a co nie. Pokażemy Ci jak stworzyć ofertę niepowtarzalnej rehabilitacji pacjentów neurologicznych, pediatrycznych lub geriatrycznych, która przyciągnie tłumy nowych pacjentów i da powód by zostać obecnym. 

Rozwijaj bezpiecznie swoje Centrum Fizjoterapii


Mając doświadczenie w rekrutacji fizjoterapeutów i znając nowoczesne technologie rehabilitacyjne, z którymi będą pracować, pomożemy Ci zoptymalizować proces rekrutacji  i wdrażania fizjoterapeutów oraz ich szkoleń. 


Usprawnij marketing swojej Kliniki FizjoterapiiDobrze znając odbiorców usługi z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu stosowanego w fizjoterapii pomożemy Ci usprawnić marketing Kliniki Fizjoterapii i zmierzyć jego skuteczność. 
Wykorzystaj lepiej nowoczesny sprzęt do fizjoterapii, który posiadasz


Setki przeprowadzonych szkoleń fizjoterapeutów pozwoliły nam poznać nieoczywiste wykorzystanie nowoczesnego sprzętu do rehabilitacji i diagnostyki. Pokażemy Ci funkcjonalności, o których byś nie pomyślał, tak aby lepiej wykorzystać nowoczesny sprzęt do fizjoterapii, który posiadasz.


Uwolnij potencjał badawczy na uczelni wyższej lub w swojej placówce rehabilitacji

Dzięki wieloletniemu wspieraniu działań B+R pokażemy Ci jak wykorzystać innowacyjny sprzęt rehabilitacyjny i diagnostyczny zarówno w projektach badawczych jak i codziennej pracy – przy dokumentowaniu postępów pacjentów.

Stwórzmy razem nową jakość rehabilitacji w Polsce! 

Zastanawiasz się czy jeden z obszarów działania Skyfi jest dla Ciebie?

Zamów bezpłatna konsultację – niczym nie ryzykujesz, a być może będziemy w stanie pomóc. 

Poznajmy się

Grzegorz Boczula

Skontaktuj się z nami

Tel.: +48 732 192 424

E-mail: biuro@skyfi.pl

NIP: 9691649988
KRS: 0000949989
REGON: 521123423

*

Lokalizacja

44-105 Gliwice, ul. Ligocka 17A

E-mail

biuro@skyfi.pl

Telefon

+48 732 192 424