Wspieramy klientów w podejmowaniu efektywnych decyzji zakupowych opierając się na aktualnych trendach i wiedzy zarówno naszych ekspertów, jak i kadrach naszych klientów.

Doradztwo w zakresie inwestycji

Rynek sprzętu medycznego jest bardzo duży – i rośnie z roku na rok. Wiemy z własnego doświadczenia, jak wiele produktów na tym rynku pojawia się w każdym sezonie. Wiemy też, jak ciężko obiektywnie porównać rozwiązania terapeutyczne korzystając z broszur handlowych. Dodatkowo, często oferta sprzętowa budowana jest nie na podstawie bezpośrednich potrzeb klienta, ale przez pryzmat tego, co łącznie posiada w ofercie dany przedstawiciel lub dana firma. To sprawia, że nie zawsze sprzęt jest idealnie dobrany do potrzeb klienta, co w skrajnych przypadkach sprawia, że jest on nieużywany i przysłowiowo, “kurzy się” w placówce. Jednocześnie, każdy nieużywany sprzęt sprawia, że klienci myślą, iż jest on nieskuteczny i po prostu się nie sprawdza, a oni niepotrzebnie wydane pieniądze.

Przez lata naszej pracy wielokrotnie przekonaliśmy się, że nie ma czegoś takiego jak “nieskuteczny sprzęt” albo taki, który się “nie sprawdza”. Każdorazowo gdy odbyliśmy rozmowę na temat takiej inwestycji z klientem okazywało się, że sprzęt po prostu nie został odpowiednio dobrany do jego potrzeb i najczęściej nie dotyczyło to głównego, najdroższego sprzętu tylko pozostałych rzeczy, które wraz z nim zostały dostarczone, nazwijmy je roboczo, “sprzętem średniego szczebla”. Każdy sprzęt jest efektywny, o ile odpowiada na potrzebny pacjentów placówki, a personel jest z niego dobrze przeszkolony. 

W tym celu zbudowaliśmy specjalny proces, który pozwala klientowi uniknąć narzucenia wizji jednego oferenta czy też producenta rozwiązań.

Nasza usługa najczęściej składa się z poniższych elementów:

Analiza oczekiwań klienta i jego wizji rozwoju placówki;

Analiza otoczenia biznesowego klienta, w tym konkurencji;

Przygotowanie wymagań biznesowych do inwestycji;

Zbudowanie oferty w oparciu o funkcjonalności;

Pomoc w wyborze wykonawców lub wykonawcy urządzeń;

Pomoc w przeprowadzeniu wdrożenia;

Pomoc w wyszkoleniu zespołu terapeutycznego;

Wsparcie przy tworzeniu oferty usługowej;

Masz wyzwanie, z którym się zmagasz?

Skontaktuj się z nami a wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązanie!