Doradzamy, szkolimy, pomagamy
w rozwoju ośrodkom rehabilitacji
i uczelniom wyższym. 


Pomagamy w doborze i edukujemy z zakresu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i rehabilitacyjnego. Porównujemy rozwiązania technologiczne, aby ułatwić Ci wybór. Doradzamy, jak zdobyć pieniądze i zmniejszyć koszt inwestycji. Wdrażamy nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny, szkolimy z zakresu jego wykorzystania i pomagamy w rekrutacji fizjoterapeutów do jego obsługi.

Co możemy dla Ciebie zrobić

Usługi doradcze

Rozwijamy biznesy naszych klientów poprzez edukację i doradztwo z zakresu sprzętu rehabilitacyjnego i diagnostycznego. Działamy w obszarach szeroko pojętej rehabilitacji i diagnostyki w ośrodkach rehabilitacji i na uczelniach wyższych. Zobacz, czy możemy Ci pomóc.

NOWOCZESNY SPRZĘT DO REHABILITACJI I DIAGNOSTYKI

Oferujemy nowoczesny sprzęt do rehabilitacji i diagnostyki. Zobacz, jakie marki reprezentujemy i czy mogą Ci one pomóc w codziennej pracy.

Masz wyzwanie, z którym się zmagasz?

Skontaktuj się z nami a wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązanie!

Bezpłatna konsultacja

Z jakimi klientami pracujemy?

Prywatne placówki rehabilitacyjne i sportowe

Na przestrzeni lat obserwowaliśmy budowę i rozwój marki ogromnej liczby ośrodków rehabilitacji i fizjoterapii, przez co rozumiemy ich potrzeby i pomagamy w uporządkowaniu procesów i znalezieniu najkrótszej ścieżki do rozwoju biznesu.

Domy seniora

Poprzez już zrealizowane projekty rozumiemy potrzeby inwestorów budujących domy seniora. Oferujemy wsparcie w opracowaniu docelowego kształtu inwestycji – od budowy koncepcji na marketingu kończąc.


Ośrodki sanatoryjne i uzdrowiskowe

Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych technologii w wielu obiektach sanatoryjnych i uzdrowiskowych. Wdrażamy nowoczesne urządzenia do rehabilitacji neurologicznej i technologie rehabilitacyjne, szkolimy fizjoterapeutów z obsługi urządzeń rehabilitacyjnych oraz wdrażamy procesy fizjoterapeutyczne z uwzględnieniem specyficznych oczekiwań tych instytucji.

Skyfi

Szpitale i sektor publiczny

Szkoląc fizjoterapeutów i prezentując nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, kardiologicznej i geriatrycznej w szpitalach, poznaliśmy ich wewnętrzne uwarunkowania i rozumiemy jak działają. Pomagamy w pozyskaniu  środków na zakup profesjonalnych urządzeń rehabilitacyjnych i  odpowiednim doborze sprzętu tak, aby spełnić zamierzony cel i ułatwić proces zakupu najbardziej jak to tylko możliwe.


Uczelnie wyższe

Dzięki pracy z czołowymi polskimi uczelniami wyższymi nabyliśmy doświadczenia we współpracy z kadrą naukową. Dzięki znajomości rynku, najnowszych trendów w badaniach naukowych, skutecznych rozwiązań i systemów badawczych, pomagamy w diagnozie potrzeb i projektowaniu laboratoriów diagnostycznych na najwyższym światowym poziomie.

Kluby i szkoły sportowe

Uczestnicząc w projektach badawczych na uczelniach poznaliśmy pierwsze potrzeby osób badanych, sportowców oraz zrozumieliśmy potrzeby zawodników i trenerów. Wspieramy w zakresie pozyskiwania najnowocześniejszych technologii i ich implementacji w procesie treningowym.