Doradztwo w reorganizacji modelu pracy

Doradztwo w reorganizacji modelu pracy

Skyfi to zespół ekspertów.


Kreujemy rynek rehabilitacji medycznej od lat. Łączymy  doradztwo, technologie i marketing w sprawnie działający biznes.

Jako zespół podzielamy  wspólne wartości, cele i zawodowe ambicje. Mamy różne kompetencje, dlatego razem możemy dać największą wartość klientom.

Czym się zajmujemy?

Skyfi posiada dwa obszary działalności. Pierwszym z nich jest poprawa wyników pracy podmiotu medycznego przy użyciu nowoczesnych i innowacyjnych technologii, doradztwa i szkoleń. Drugi to dystrybucja wybranych technologii diagnostyczno-rehabilitacyjnych na terenie Polski. Skupiamy się na indywidualizacji zakresu usług dostosowując zakres naszej współpracy do potrzeb klienta tak, aby osiągnąć długotrwały sukces. 


Kto odpowiada za te usługi?

Skyfi to zespół ekspertów, którzy od lat pracują na rynku medycznym i rehabilitacyjnym. Osoby prowadzące projekt dobieramy na bazie doświadczenia i znajomości specyfiki rynku docelowego, po wstępnej analizie potrzeb klienta. W każdym projekcie staramy się łączyć wiedzę teoretyczną z szeroko pojętą praktyką, rozumiejąc jednocześnie, że niektóre obszary mogą wykraczać poza nasze specjalizację, stąd w razie potrzeby współpracujemy z ekspertami z różnych branż.Czy klient ma wpływ na usługę?

Tylko od klienta zależy, jak będzie wyglądać współpraca. W zależności od sytuacji zastanej w organizacji klienta możemy odgrywać rolę doradcy, dostawcy, wykonawcy lub trenera. Sposób współpracy zawsze jest ustalany po analizie, ponieważ na końcu danego projektu powinniśmy osiągnąć cel, który został postawiony na początku.


Czy doradztwo i sprzedaż można połączyć?

Zdecydowanie tak. Część klientów ma obawy, czy będąc jednocześnie firmą doradczą i handlową, nie wykorzystujemy naszej pozycji do oferowania produktów posiadanych w ofercie. W naszym modelu pracy skupiamy się przede wszystkim na celach klienta. Zaoferujemy sprzęt z naszego portfolio, jeżeli w trakcie analizy celów okaże się to zasadne. Zestawimy go także z produktami oferującymi podobne funkcjonalności co sprawi, że cały proces doradczy będzie w pełni transparentny a jego celem zawsze będzie uzyskanie efektu końcowego dla klienta.

+ 400

Szkoleń | Warsztatów | Prezentacji

+ 500

Klientów, z którymi współpracowaliśmy

+ 1500000

Kilometrów w podróży do klientów

Doświadczenie zespołu przed powstaniem Skyfi

Dlaczego Skyfi?

Przez wiele lat pracowaliśmy jako zespół. Zespół ludzi o różnych kompetencjach, doświadczeniu i totalnie różnych charakterach.  Zauważyliśmy, że tylko gdy pracowaliśmy jako zespół, nie grupa indywidualnych specjalistów, byliśmy w stanie dostarczyć klientom największą wartość, a oni w zamian obdarzali nas zaufaniem.

To właśnie zaufanie, jakim obdarzali nas klienci, motywowało nas do pokonywania tysięcy kilometrów, prowadzenia setek prezentacji zarówno w Polsce, jak i na świecie. Z czasem zaczęliśmy dostrzegać, że pewne rzeczy możemy zrealizować lepiej, szybciej – po prostu sprawniej dla klienta. Nie zawsze pokonując kilometry, ale zawsze dopasowując się do możliwości czasowych klienta.

Praca z naszymi klientami – ludźmi, którzy z miłości do rehabilitacji i pomagania ludziom uczynili swój zawód – to nasza największa pasja. Dlatego powstało SKYFI – pierwsza w Polsce firma doradczo-szkoleniowo-dystrybucyjna, w której chcemy realizować projekty jako partnerzy klienta, a nie dostawcy usług lub sprzętu. Wierzymy, że wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, wspólnie możemy stworzyć całkowicie nową jakość na rynku rehabilitacyjnym – zarówno w zakresie usług świadczonych przez klientów, jak i tego jak my ich obsługujemy.


Kup mniej – zyskaj więcejNasze doświadczenie mierzone w latach i projektach, czy też przebytych kilometrach ; ) pozwoli Ci zminimalizować koszt inwestycji przy uzyskaniu pożądanych efektów. 

Zminimalizuj ryzyko błędu


Dzięki doświadczeniu klinicznemu i wiedzy nie tylko z katalogów, wskażemy Ci bezpieczną ścieżkę rozwoju.


Wyróżnij się na rynku


Nasza znajomość rynku i innowacyjnych rozwiązań pozwoli na stworzenie skutecznej oferty i wyróżni Cię z tłumu.


Zrealizuj większą inwestycję


Dzięki temu, że od lat tworzymy treści merytoryczne do wniosków i współpracujemy z firmami specjalizującymi się w pozyskiwaniu funduszy, ułatwimy Ci realizację większej inwestycji. 

Pozyskaj więcej pacjentów


Realizacja wielu projektów dała nam obraz tego, co działa a co nie. Pokażemy Ci jak stworzyć ofertę, która przyciągnie tłumy. 

Rośnij szybciej


Mając doświadczenie w rekrutacji pracowników i znając technologie, z którymi będą pracować, pomożemy Ci zoptymalizować proces rekrutacji  i wdrażania pracowników.


Usprawnij swój marketingDobrze znając odbiorców usługi  pomożemy Ci usprawnić Twój marketing i zmierzyć jego skuteczność. Wykorzystaj lepiej sprzęt, który posiadasz


Setki przeprowadzonych szkoleń pozwoliły nam poznać nieoczywiste wykorzystanie sprzętu. Pokażemy Ci funkcjonalności, o których byś nie pomyślał.

Uwolnij potencjał badawczy


Dzięki wieloletniemu wspieraniu działań B+R pokażemy Ci jak wykorzystać sprzęt zarówno w projektach badawczych jak i codziennej pracy – przy dokumentowaniu postępów pacjentów.

Stwórzmy razem nową jakość rehabilitacji w Polsce! 

Masz wyzwanie, z którym się zmagasz?

Skontaktuj się z nami a wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązanie!

Poznajmy się

Grzegorz Boczula