Grzegorz Boczula


Współzałożyciel i Członek Zarządu Skyfi

Grzegorz pomoże Ci odnaleźć się w świecie skomplikowanych robotów rehabilitacyjnych tak, aby zminimalizować ryzyko popełnienia błędu oraz obniżyć koszty inwestycji. 
Z wykształcenia fizjoterapeuta, obecnie również członek Sekcji Fizjoterapii w Neurologii więc ma szansę kreować rozwój fizjoterapii neurologicznej w Polsce.

8 lat temu zdecydował, że praca w szpitalu lub prowadzenie jednoosobowego gabinetu nie jest dla niego i związał swoją karierę z nowoczesnymi technologiami. Jest jednym z najbardziej doświadczonych instruktorów egzoszkieletu na świecie i jedną z najbardziej doświadczonych osób w temacie szeroko pojętej robotyki w kraju. Przez lata swojej pracy zdobył także doświadczenie kliniczne więc dobrze wie, czego oczekują pacjenci. Budował usługi i koncepcje rehabilitacji dla różnych grup odbiorców, które zapewniały przewagę konkurencyjną i były skuteczne oraz atrakcyjne dla pacjentów. 

Oprócz doświadczenia klinicznego, pasji do robotyki i znajomości realiów rynku jego zamiłowanie to sprzedaż i marketing, dlatego pomoże w przełożeniu ich na realia rynkowe i rehabilitacyjne.

Prywatnie pasjonat NBA 🏀 i zwiedzania świata ✈️

Masz wyzwanie, z którym się zmagasz?

Skontaktuj się z nami a wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązanie!

Poznaj pozostałych członków zespołu