Krzysztof Cygoń

Współzałożyciel i Prezes Zarządu Skyfi


Krzysztof – Od ponad 13 lat pomaga klientom poprzez doradztwo.
Uważa, że aby klient odniósł sukces, należy mu umiejętnie pomóc „połączyć kropki”. Zajmuje się szeroko pojętym doradztwem w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu.


Przez kilkanaście lat doświadczenia zapracował na renomę jednego z najlepszych ekspertów w branży rehabilitacyjnej w Polsce i na świecie. Koordynował wiele projektów wdrażania nowoczesnych technologii rehabilitacyjnych, w tym pierwszego w Polsce egzoszkieletu rehabilitacyjnego, który do dziś jest najbardziej rozpoznawalnym egzoszkieletem w Polsce.

Z wykształcenia inżynier biomechanik, certyfikowany pełnomocnik jakości i fizjoterapeuta. W swojej pracy miał okazję współpracować z czołowymi polskimi uczelniami i placówkami medycznymi, wdrażał nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wspierał i koordynował prace B+R pełniąc w nich funkcje kierownicze, brał udział w badaniach weryfikujących skuteczność nowych technologii rehabilitacyjnych. Miał okazję poznać pracę z perspektywy projektanta, serwisanta, handlowca i specjalisty ds. produktu a także instruktora – w kraju i zagranicą. Prelegent na konferencjach krajowych i zagranicznych.

W swojej pracy wierzy w to, że zespół jest zawsze bardziej skuteczny niż jednostka.

Po godzinach – lubi dobrą książkę. Ma ich całkiem sporo.


Masz wyzwanie, z którym się zmagasz?

Skontaktuj się z nami a wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązanie!

Poznaj pozostałych członków zespołu