Jakub Maliszewski


Współzałożyciel i Członek Zarządu Skyfi

Jakub jako współtwórca największych laboratoriów badawczych w Polsce pomoże Ci odnaleźć się w świecie skomplikowanych narzędzi badawczych.

Swoją przygodę z technologiami zaczynał od pracy serwisowej i projektowej, stąd też zna większość urządzeń „od podszewki”. Następnie specjalizował się w wielu dziedzinach – doradztwie w budowaniu laboratoriów, szkoleniach czy prowadzeniu badań. Miał okazję uczestniczyć jako badacz w największych projektach zarówno złożonych kompleksowych jak i przesiewowych. 

Po kilku latach intensywnej pracy w sektorze badawczo-rehabilitacyjnym, zdobył wykształcenie fizjoterapeuty, aby jeszcze lepiej odnajdywać się w tej dziedzinie. Uczestniczył też w wielu targach międzynarodowych, gdzie był między innymi odpowiedzialny za wyselekcjonowanie i sprowadzenie nowych technologii na polski rynek.

Kuba jest konkretny i stanowczy w swoich działaniach, co da Ci spokój o powierzone mu zadania. Jeżeli będziesz potrzebować rady z szeroko pojętej diagnostyki, planowania badań naukowych czy doboru odpowiednich do tego narzędzi – z pewnością Ci w tym pomoże.

Prywatnie spotkasz go pewnie na działce, gdzie poczęstuje Cię własnymi wyrobami.

Masz wyzwanie, z którym się zmagasz?

Skontaktuj się z nami a wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązanie!

Poznaj pozostałych członków zespołu