Rehabilitacja kończyn górnych

AMADEO
Urządzenie do
zautomatyzowanej terapii ręki
z biofeedbackiem
Jedno z niewielu urządzeń do diagnostyki i rehabilitacji motoryki małej kończyn górnych, z dedykowanymi, unikatowymi funkcjonalnościami do diagnostyki i terapii ręki spastycznej, z możliwością wykorzystania systemu EMG, dla dzieci i dorosłych. Robot umożliwia ćwiczenia czynne, bierne i wspomagane w sposób mobilny i stacjonarny.  

Dla kogo?
Jeśli szukasz sprzętu do motoryki małej i chcesz przeprowadzić funkcjonalną terapię ręki spastycznej z możliwością prawidłowego ustawienia każdego palca z osobna, nie masz miejsca na dużego robota, chcesz się wyróżnić i zaoferować wyjątkową i specjalistyczną terapię kończyn górnych – Amadeo może być dla Ciebie dobrym wyborem.
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Slide 3
DIEGO VR
Urządzenie diagnostyczno – terapeutyczne do
rehabilitacji kończyny górnej i ręki
w wirtualnym otoczeniu
Robot do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych w wirtualnym otoczeniu z modułem VR do pracy uni- oraz bilateralnej, wykorzystujący specjalny system odciążenia IGC, zapewniający naturalność oraz powtarzalność ruchów.
 
Dla kogo?
Jeśli szukasz unikatowego systemu do terapii kończyn górnych pacjentów na każdym etapie rehabilitacji, chcesz skupiać się głównie na rehabilitacji funkcjonalnej i szybciej przywrócić pacjenta do wykonywania czynności dnia codziennego, chcesz uzyskać naturalny ruch i sprawić, że terapia będzie dużo bardziej atrakcyjna dla pacjenta – Diego VR może być dla Ciebie dobrym wyborem.
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Myro
Multisensoryczny system terapeutyczny do
kończyn górnych z biofeedbackiem
Myro to stół multisensoryczny, który posiada możliwość regulacji wysokości i kąta nachylenia, co pozwala na ćwiczenia zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej – u dzieci i dorosłych. Wyposażony w czujniki umożliwia rehabilitację zadaniową z zastosowaniem realnych obiektów, trening funkcji poznawczych oraz poprawę zdolności motorycznych kończyny górnej.
 
Dla kogo?
Jeśli szukasz urządzenia, które wykorzystasz zarówno do terapii zajęciowej jak i do ćwiczeń motorycznych kończyn górnych, z rozbudowanymi i specjalnie zaprogramowanymi we współpracy z psychoterapeutami ćwiczeniami, dedykowanych programów do pacjentów z zaniedbaniem połowiczym i możliwości wykorzystania u pacjentów słabszych i mocniejszych – Myro może być dla Ciebie dobrym wyborem.
Slide 2
Slide 2
Slide 3
PABLO
Urządzenie do
diagnostyki i interaktywnej terapii całego ciała
z biofeedbackiem
Interaktywny, wszechstronny oraz mobilny system do diagnostyki siły i zakresów ruchu kończyn górnych, analizy chodu oraz ćwiczeń całego ciała, skupiających się na ćwiczeniach w funkcji.
 
Dla kogo?
Jeżeli szukasz uniwersalnego narzędzia do diagnostyki i rehabilitacji, które wykorzystasz w różnych pomieszczaniach u różnych pacjentów – bez ograniczeń wieku czy wzrostu pacjenta, chcesz niewielkim kosztem zrobić bardzo wiele i chcesz, żeby Twoi pacjenci szybciej wrócili do wykonywania czynności dnia codziennego – Pablo może być dla Ciebie dobrym wyborem.
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Slide 3
Slide 3

Rehabilitacja kończyn dolnych

Masz wątpliwości, czy inwestycja w nowoczesny sprzęt pomoże Ci w rozwoju Twojego ośrodka?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji a omówimy dostępne opcje i wspólnie sprawdzimy, czy możemy Ci pomóc.