Rehabilitacja kończyn dolnych

OMEGO-rehabilitacja-kończyny-dolne

OMEGO Plus

PABLO-rehabilitacja-kończyny-dolne

PABLO Kończyny dolne

LEXO
System do rehabilitacji i reedukacji chodu
dla dzieci i dorosłych
Najmniejszy na rynku robot do reedukacji chodu wykorzystujący technologię „end-effector”. Robot umożliwia pracę bierną oraz aktywną, zapewniając reedukację chodu szerokiej grupie pacjentów. Jedyny robot na rynku, który w standardzie (w cenie) posiada moduł miednicy oraz 5-letnią gwarancję.
 
Dla kogo?
Jeżeli szukasz nowoczesnej technologii do reedukacji chodu, chcesz mieć możliwość pracy w różnych trybach – w tym w trybie aktywnym, wchodzenie pod górkę, po schodach, w błocie (z oporem), nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów przez 5 lat, łącznie z ewentualnymi częściami zamiennymi – Lexo może być dla Ciebie dobrym wyborem.

Slide 2
Slide 2
OMEGO PLUS
Zrobotyzowany system przygotowujący do nauki chodu
z opcją pionizacji
Omego Plus umożliwia wszechstronną terapię uni- i bilateralną bierną, z asystą, aktywną oraz z oporem. Trening sensoryczny pomaga przygotować pacjenta do terapii, zmniejszając jego spastyczność. Diagnostyka, moduł terapii opadającej stopy z możliwością wykorzystania elektrostymulacji FES to tylko niektóre z cech wyróżniających system Omego Plus.
 
Dla kogo?
Jeżeli chcesz mieć system do diagnostyki propriocepcji, modulacji ruchowej oraz siły pacjenta, dedykowane programy dla pacjentów z chorobą Parkinsona oraz szerokiej grupy pacjentów neurologicznych, ortopedycznych, geriatrycznych oraz urządzenia przygotowujące do terapii chodu, które możesz wykorzystać na różnych etapach rehabilitacji – zaczynając od pionizacji i terapii biernej po terapię z oporem – Omego Plus może być dla Ciebie dobrym wyborem.
Slide 2
Slide 2
Slide 3
TYMO
Platforma do ćwiczeń
równowagi oraz dystrybucji obciążeń
Mobilny system posturografii oraz najcieńsza platforma na świecie o funkcjonalnościach kilku urządzeń – platformy statycznej i balansowej, do diagnostyki w różnych warunkach, w różnych pozycjach, w tym w pozycji stojącej, siedzącej lub przez pracę kończyn górnych.  
 
Dla kogo?
Jeżeli chcesz na chwilę odpocząć od codziennej rutyny fizjoterapeutycznej i mieć narzędzie, które da Ci wskazówki terapeutyczne, które wykorzystasz w ośrodku rehabilitacji, ale też zabierzesz na domówkę oraz jeżeli chcesz ograniczyć koszty lub masz mało przestrzeni w swojej placówce – Tymo może być dla Ciebie dobrym wyborem.
Slide 2
Slide 2

Rehabilitacja kończyn górnych

Chcesz mieć pewność, że koszty obsługi serwisowej nie zrujnują Twojego biznesu?

Skontaktuj się z nami i podpowiemy Ci jak to zrobić.