Bike Fitting

Biomechanika pedałowania i dopasowywanie rowerów

Dopasowywanie roweru to proces dostosowywania i dopasowywania roweru do rowerzysty, aby zoptymalizować jego komfort, wydajność i efektywność. Rowerzyści są narażeni na kontuzje podczas jazdy na rowerze, co często wynika z roweru, który nie pasuje do specyfiki ciała danej osoby. Analiza rowerzysty i właściwe dopasowanie roweru jest korzystne dla każdego, kto regularnie jeździ na rowerze, w tym dla rowerzystów uprawiających tę aktywność codziennie, triathlonistów i rowerzystów rekreacyjnych. 

Noraxo-bike-fitting-dopasowanie-roweru

Dopasowywanie roweru z wykorzystaniem systemów Noraxon

Zunifikowane rozwiązanie oprogramowania Noraxon zapewnia kompleksową analizę w celu poprawy interakcji rowerzysty z rowerem, aby zapewnić komfort przy prawidłowej pozycji, zmaksymalizować efektywność pedałowania i zmniejszyć ryzyko kontuzji. Dzięki wykorzystaniu technologii Noraxon, jesteś w stanie obiektywnie stworzyć idealne dopasowanie, łącząc różne biomechaniczne urządzenia rejestrujące.


Platforma MR3

Dzięki zastosowaniu wielonarzędziowej platformy programowej, użytkownicy mogą jednocześnie rejestrować wiele rodzajów – serii – danych biomechanicznych z wielu różnych urządzeń. Wszystkie zintegrowane urządzenia są automatycznie synchronizowane, a dane są dostępne w łatwy sposób. Pozwala to na szybkie, ale jednocześnie także bardzo dokładne przeanalizowanie, jak ludzkie ciało się porusza i jakie czynniki mają wpływ na ten ruch. Nasze zintegrowane oprogramowanie pozwala użytkownikom na prostą integrację różnych narzędzi pomiarowych, tak aby dopasować idealnie zarówno do budżetu, jak i indywidualnych potrzeb badawczych i diagnostycznych.

Noraxon-oprogramowanie-heksagon

Sugerowany sprzęt

Dostosuj analizę dopasowania roweru za pomocą dowolnej kombinacji produktów Noraxon, dopasowując ją do konkretnych potrzeb pomiarowych: