ocena-rowerzysty-kadencja-pozycja-rowrzysty-kolarz-dopasowanie-pozycji-Qualisys-Skyfi

Kolarstwo – ocena kolarza i bike fitting
Analiza całego ciała i biomechanika pedałowania


Moduł kolarstwo i ocena kolarza – usprawnij swoją pracę w zakresie rejestrowania ruchu na potrzeby analizy ruchu w kolarstwie.

Moduł kolarstwo usprawnia pracę od zbierania danych rejestrujących ruch do gotowego raportu. Wybierz między interaktywnym raportem internetowym Qualisys a raportem PDF wygenerowanym przez C-Motion Visual3D.


Biomechanika pedałowania – dokładne śledzenie we wszystkich trzech wymiarach – z systemem analizy ruchu

Mimo, iż specyfika biomechaniki jazdy na rowerze jest zdominowana przez ruchy w płaszczyźnie strzałkowej, często ruchy w płaszczyźnie czołowej lub poprzecznej mają znaczenie, na przykład ruch kolan lub ustawienie stopy.

Moduł kolarstwo zawiera wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzania biomechanicznej analizy rowerzysty za pomocą systemu analizy ruchu Qualisys, niezależnie od tego, czy wyniki takiej analizy wykorzystasz  do celów badawczych, edukacyjnych czy biznesowych dla klientów komercyjnych.

Ocena-pozycji-rowerzysty-kontuzje-rowerzysty-rozmiar-ramy-Qualisys-Skyfi

Raport online

Moduł kolarstwo zawiera interaktywny raport internetowy, który zwiększa dostępność i ułatwia udostępnianie. Raporty można wyświetlać we wszystkich głównych przeglądarkach internetowych i na dowolnym urządzeniu.

Raport zawiera podstawowe parametry, wideo i wizualizację 3D ruchu, a także bardziej szczegółowe wyniki w postaci wykresów i tabel.

Raport-z-analizy-jazdy-analiza-ustawienia-roweru-ocena-pozycji-Qualisys-Skyfi
Block
Raport online

wizualizacja-biegu-biomechanika-biegu-trening-biegowy-ustawienie-stopy-biegacza-Qualisys-Skyfi

Biomechanika przy użyciu Visual3D

Visual3D jest ściśle zintegrowany ze strukturą automatyzacji w QTM. Zapewnia obszerny zestaw narzędzi biomechanicznych i jest używany w prawie wszystkich naszych modułach analitycznych.

baseball-raport-Qualisys-analiza-ruchu-pomiary-biomechaniczne-biomechanika-skyfi

Interaktywne raporty online

Wygeneruj raport online ze wszystkimi istotnymi wynikami i ustaleniami. Dodawaj adnotacje, przeglądaj wideo i materiały 3D oraz udostępniaj za pośrednictwem prywatnego łącza.


Ocena-kolarza

Raport-z-analizy-biegu-ocena-ruchu-prędkość-biegowa-długość-korku-parametry-biegu-Qualisys-Skyfi

Moduł analizy

Moduł analizy to specjalny projekt QTM utworzony za pomocą Project Automation Framework. Moduł zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby łatwo przejść od zbierania danych do gotowego raportu.

Każdy moduł analizy jest skonfigurowany ze strukturą metadanych pacjenta/podmiotu, zestawem badań, analizami i szablonami raportów.

Zobacz inne materiały, które mogą Cię zainteresować:

previous arrow
next arrow

Poznaj pozostałe dedykowane moduły analizy