ocena-funkcjonalna-prewencja-profilaktyka-urazów-dobór-obciążenia-treningowego-Qualisys-Skyfi

Ocena funkcjonalna
Ocena różnych czynności i zadań


Ocena funkcjonalna — usprawnij swoją pracę w zakresie rejestrowania danych w celu kontroli ruchu sportowców.

Moduł oceny funkcjonalnej jest dostosowany do zbierania obiektywnych informacji o ruchach sportowca przed lub po kontuzji. Usprawnia pracę od gromadzenia danych do szczegółowych raportów.


Ocena-przyspieszenia-zmiany-kierunku-drop-jump-skoku-lądowania-przysiadu-Qualisys-Skyfi

Kompleksowe protokoły

W module oceny funkcjonalnej wybierasz odpowiednie zadania dla sportowca z obszernej listy. Moduł zawiera dedykowane  protokoły przetwarzania danych dla każdego zadania, aby uzyskać wszystkie istotne parametry za pomocą jednego kliknięcia.

Możesz na przykład wybrać spośród następujących zadań: przyspieszenie,  zmiana kierunku, counter-movement jump, drop jump, chód, bieg, przysiad, skok w bok czy skok na jednej nodze.


Raport online dotyczący oceny funkcjonalnej

Moduł oceny funkcjonalnej zawiera interaktywny raport online, który zwiększa dostępność i ułatwia udostępnianie. Raporty można wyświetlać we wszystkich głównych przeglądarkach internetowych i na dowolnym urządzeniu.

Raport zawiera podstawowe parametry, wideo i wizualizację 3D ruchu, a także bardziej szczegółowe wyniki w postaci wykresów i tabel.

ocena-biomechaniki-w-3D-ocena-siły-mocy-wytrzymałości-Qualisys-Skyfi
Block
Raport online

Platformy i EMG

Platformy są wymagane jeżeli oceniane mają być siły reakcji podłoża podczas fazy kontaktu stopy z podłożem. Nasze oprogramowanie do gromadzenia danych QTM integruje platformy do pomiaru sił reakcji  podłoża wszystkich głównych producentów. Opcjonalnie możesz rozbudować swoje pomiary również o elektromiografię (EMG) zarejestrowane za jej pomocą dane zostaną przetworzone i wyświetlone w raporcie.

Qualisys-analiza-ruchu-3D-platformy-sił-reakcji-podłoża-AMTI-Kistler-Bertec-Skyfi

baseball-raport-Qualisys-analiza-ruchu-pomiary-biomechaniczne-biomechanika-skyfi

Interaktywne raporty online

Wygeneruj raport online ze wszystkimi istotnymi wynikami. Dodawaj adnotacje, przeglądaj wideo i materiały 3D oraz udostępniaj za pośrednictwem prywatnego łącza.

Qualisy-bezmarkerowa-analiza-rcuhu-Skyfi

Pomiar bez markerów

Dzięki modułowi analizy oceny funkcjonalnej możesz opcjonalnie korzystać z analizy ruchu bez markerów – wszystko w ramach jednego uproszczonego schematu pracy.

Qualisys-Visual-3D-bieg-oprogramowanie-biomechanika-Skyfi

Biomechanika Visual3D

Visual3D jest ściśle zintegrowany ze strukturą automatyzacji w QTM. Zapewnia obszerny zestaw narzędzi biomechanicznych i jest używany w prawie wszystkich naszych modułach analitycznych.


Raport-z-analizy-biegu-ocena-ruchu-prędkość-biegowa-długość-korku-parametry-biegu-Qualisys-Skyfi

Moduł Analizy

Moduł analizy to specjalny projekt QTM utworzony za pomocą Project Automation Framework. Moduł zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby łatwo przejść od zbierania danych do gotowego raportu. 

Każdy moduł analizy jest skonfigurowany ze strukturą metadanych pacjenta/podmiotu, zestawem badań, analizami i szablonami raportów.

Zobacz inne materiały, które mogą Cię zainteresować:

previous arrow
next arrow

Poznaj pozostałe dedykowane moduły analizy