Miqus-video-analiza-wideo-analiza-ruchu-Qualisys-Skyfi

Qualisys-Miqus-innowacyjna-kamera-do-markerowej-analizy-ruchu-Skyfi

Miqus video
Dodaj wideo do swojego systemu analizy ruchu


Miqus video
Kamera Miqus Video to dedykowana kamera wideo do użytku z systemami do analizy ruchu Qualisys. Przesyła strumieniowo zsynchronizowane wideo i zapewnia idealnie dopasowane wideo referencyjne, które uzupełnia dane o ruchu.  

Miqus-wideo-analiza-wideo-Qualisys-Skyfi

Szybkość i rozdzielczość

Dzięki wbudowanemu enkoderowi MJPEG, kamera Miqus video jest w stanie przesyłać strumieniowo wideo Full HD (1080p) z szybkością 85 klatek na sekundę. Jak zawsze, możesz wymienić piksele na szybkość, czyli na przykład uruchomić pomiar z rozdzielnością 180 fps @ 720p lub 330 fps @ 0,5 MP – korzystając zawsze z pełnego pola widzenia!

Zsynchronizowane wideo referencyjne

Ponieważ Miqus Video kalibruje się i synchronizuje automatycznie z resztą systemu, uzyskasz idealnie dopasowane wideo referencyjne bez żadnych dodatkowych czynności.  

Analiza-wideo-analiza-ruchu-Miqus-Qualisys-Skyfi
Qualisys-Miqus-wideo-kamera-o-szerokim-kącie-widzenia-do-referencyjnego-zsynchronizowanego-wideo-Skyfi

Szeroki kąt – FOV 83° w osi poziomej

Wybierz opcję obiektywu szerokokątnego, aby uzyskać pole widzenia 83° w osi poziomej. Pole widzenia obiektywu szerokokątnego w osi pionowej wynosi 53°.

Licencja-oprogramowanie-do-analizy-ruchu-Qualisys-Skyfi

Dodatkowe licencje

Dodatkowe licencje nie sprawiają już problemu. Teraz możesz zainstalować QTM na tak wielu komputerach jak tylko chcesz. Pożegnaj się z kluczami sprzętowymi.

Kamery-Miqus-3-Analiza-wideo-Qualisys-Skyfi

Jeden system oznacza mniej kłopotów

Zazwyczaj systemy analizy ruchu pozwalają na rozbudowę o dodatkowe kamery rejestrujące obraz referencyjny, jednak często wymaga to dodatkowego modułu oprogramowania czy sprzętu. Dzięki Miqus, Twoje kamery wideo i kamery do przechwytywania ruchu działają bezproblemowo jako jeden system. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu czy oprogramowania – po prostu skonfiguruj kamerę w QTM jak każdą inną i jesteś gotowy do pracy.

Kamery Qualisys

Poznaj poniżej oferowane przez Qualisys kamery systemów analizy ruchu

Arqus
Kamery Arqus

Wyobraź sobie rejestrację markerów pasywnych z odległości nawet 50 metrów, szybką sterowaną elektrycznie zmianę ogniskowej , podłączenie za pomocą jednego przewodu, a to wszystko przy rozdzielczości 26MP oraz częstotliwości 150fps. To i wiele więcej zapewni Ci Arqus.

Miqus
Kamery Miqus

Pomyśl o kamerze dzięki, której w rozsądnym budżecie zbudujesz światowej klasy laboratorium analizy ruchu. Wszechstronna, szybka, prosta w konfiguracji i gotowa na przyszłą rozbudowę systemu kamera Miqus ma wiele do zaoferowania.

Miqus Hybrid
Kamery Miqus Hybrid

W zależności od preferencji rejestruj kolorowy obraz wideo lub dane dotyczące pozycji markerów. Dzięki pełnej kompatybilności Miqus Hybrid z pozostałymi kamerami Qualisys łatwo rozbudujesz swój system w przyszłości.

Miqus Hybrid
Kamery podwodne

Jedyne, dostępne na komercyjnym rynku, kamery do rejestracji ruchu pod wodą, przenośne i niezawodne, a do tego każda kamera przechodzi testy szczelności do głębokości 40m.

previous arrow
next arrow

Zobacz inne materiały, które mogą Cię zainteresować:

previous arrow
next arrow

Zestaw szybkich kamer wideo do rejestracji obrazu referencyjnego i/lub rejestracja ruchu w przestrzeni trójwymiarowej bez konieczności wykorzystania markerów brzmi dla Ciebie interesująco?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, w czasie której omówimy Twoją sytuację i podpowiemy jakie rozwiązanie może sprawdzić się u Ciebie najlepiej.