Propozycja koncepcji sprzętowej rehabilitacji pacjentów neurologicznych i ortopedycznych.

Materiały wideo:

Atlas 2030 – jedyny egzoszkielet dla dzieci na świecie

Egzoszkielet Marsi Bionics działa z większą wydajnością niż inne roboty do reedukacji chodu, dzięki opatentowanej technologii kontrolującej sztywność w stawach (ARES). Wykorzystując tę technologię egzoszkielet Marsi Bionics personalizuje terapię chodu, dostosowując się do potrzeb każdego pacjenta. Ta wyjątkowa technologia sprawia, że Marsi Bionics ma szersze zastosowanie kliniczne niż inne egzoszkielety do rehabilitacji chodu. Atlas 2030 zapewnia optymalną fizjoterapię wielu schorzeń neurologicznych, które powodują zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego.


Keeogo – dermoszkielet, czyli następca egzoszkieletu

KEEOGO to inteligentna, zrobotyzowana orteza, zwana również dermoszkieletem, która podąża za ruchem pacjenta, aby pomóc w wykonywaniu ruchów, które inicjuje. Urządzenie może być wykorzystywane zarówno w ośrodkach rehabilitacji, jak i indywidualnie przez pacjentów jako pomoc w ich codziennym funkcjonowaniu.


Diego – robot do rehabilitacji kończyn górnych z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości

DIEGO® jest robotem do diagnostyki i rehabilitacji kończyn górnych, który umożliwia zarówno pracę jednostronną jak i – co najbardziej istotne – pracę bileteralną pacjentów neurologicznych oraz ortopedycznych. Umożliwia zarówno diagnostykę, obiektywizując proces terapii, jak i rehabilitację w różnym stopniu odciążenia, dostosowanym do stanu oraz potrzeb pacjenta.


SMARTfit – jedyna technologia na świecie do dwuzadaniowego treningu poznawczo-motorycznego

Technologia SMARTfit w neurorehabilitacji, ortopedii i fitnessie w oparciu o gry szybko poprawia funkcje kognitywne i mobilność fizyczną, trenując zarówno mózg jak i ciało, aby razem pracowały wydajniej. Technologia i oprogramowanie SMARTfit opierają się na dowodach naukowych potwierdzających, że jednoczesne trenowanie mózgu i ciała (tzw. trening dwuzadaniowy) pozwala osiągnąć lepsze wyniki poprzez szybszą i bardziej skuteczną aktywację neuroplastyczności.


Pablo kończyny dolne – analiza chodu i rehabilitacja z wykorzystaniem czujników

PABLO® KOŃCZYNY DOLNE to system analizy chodu i treningu oparty na czujnikach, które precyzyjnie mierzą i śledzą parametry kluczowe dla prawidłowego doboru najskuteczniejszej terapii chodu. Prosty w użyciu i łatwy w przystosowaniu do wielu pacjentów, pozwoli na szybką ocenę najważniejszych parametrów chodu, a także na atrakcyjną terapię kończyn dolnych.


Vibramoov Physio – terapia sensomotoryczna

Vibramoov Physio to podstawowa wersja bardziej rozbudowanej wersji systemu PRO. Umożliwia kompleksowe przeprowadzenie pacjenta przez proces rehabilitacji. Zastosowanie rozbudowanych i zróżnicowanych protokołów pozwala na dobranie odpowiedniej rehabilitacji wibracyjnej do danego schorzenia neurologicznego i ortopedycznego.