Logo_keeogo_blue_transparent_bez+

KEEOGO to inteligentna, zrobotyzowana orteza, zwana również dermoszkieletem, która podąża za ruchem pacjenta, aby pomóc  w wykonywaniu ruchów, które inicjuje. Urządzenie może być wykorzystywane zarówno w ośrodkach rehabilitacji, jak i indywidualnie przez pacjentów jako pomoc w ich codziennym funkcjonowaniu. 

KEEOGO

Keeogo monitoruje pozycję dolnej części ciała, interpretuje zamierzony ruch, a silniki w kolanach pomagają podczas chodu.  KEEOGO pozwala pacjentowi na pełną kontrolę i wykonywanie ruchów dostosowując wspomaganie do jego potrzeb. 

Sztuczna inteligencja podąża za ruchem automatycznie, dostosowując pomoc do wykonywanej czynności

Keeogo-Dostosowanie

Podkładki i wsporniki zapewniają komfort i wygodę przenoszenia ciężaru ciała

Keeogo-poduszki
Keeogo-egzoszkielet-rehabilitacja
Keeogo-Baterie

Baterie o dużej mocy zapewniają długotrwałe działanie

Keeogo-silniki

Silniki w kolanach pomagają w zależności od potrzeb

Slide
Keeogo-rehabilitacja-w-osrodku-rehabilitacji
Wykorzystanie w ośrodku rehabilitacji

W Twoim ośrodku rehabilitacji dermoszkielet KEEOGO zapewni dodatkową siłę i wsparcie, ułatwiając tym samym wykonywanie ćwiczeń zarówno pacjentowi, jak i fizjoterapeucie, który z nim pracuje. Zrobotyzowana orteza stabilizuje, mobilizuje i łagodzi ból w kolanie. Pomaga także w uzyskaniu prawidłowego wzorca chodu i zapewnia informacje zwrotne o postępach Twojego pacjenta, tak aby trening chodu był bardziej skuteczny.

Slide
Wykorzystanie indywidualne

Używając KEEOGO w domu możesz stać i chodzić bez ograniczeń. Wielu pacjentów stosując zrobotyzowaną ortezę zauważa zmniejszenie bólu więc staniesz się bardziej aktywny i niezależny. Dermoszkielet KEEOGO pozwoli Ci wchodzić i schodzić po schodach, siadać i wstawać, z łatwością kucać i klęczeć, a także poprawi Twój wzorzec chodu.

Keeogo-rehabilitacja-w-osrodku-rehabilitacji

Zastanawiasz się czy Keeogo sprawdzi się w Twojej sytuacji?

Umów się na bezpłatną konsultację z wieloletnim praktykiem egzoszkieletów i innych zrobotyzowanych systemów do rehabilitacji i wspólnie sprawdzicie, czy potrafi Ci pomóc.